Sera Hijyen

Hakkımızda

hakkimizda_1.jpg

Sera Hijyen Temizlik, her mekanda hijyenin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak, birinci sınıf ilkesi ile hizmet veren bir temizlik firmasıdır. Malzeme kalitesi, personel seçimi, makine ve ekipmanlarımızın kalitesi ile işimizi layıkıyla yapmak, müşterilerimizi memnun etmek en önemli kriterlerimizdir.

Sera Hijyen Temizlik, Eskişehir temizlik şirketleri olarak hijyen ve kaliteyi öncelikli alarak sunduğu hizmetlerle, çevre ve ortam temizliğinde profesyonel çalışmalar sunmaktadır. En küçük alanlardan en geniş mekanlara kadar her metrekare için tedarikli olan ekibimiz, temizlik hizmetlerinden önce detaylı bir ekspertiz çalışması yapmaktadır. Bu eksper işlemimiz temizliğin ne kadar süreceği, hangi ürünlerin kullanılması gerektiği, kaç kişi çalışılacağı gibi detaylı bize verirken müşterimize de fiyat teklifi sunabilmemize yardım etmektedir.

Sera Hijyen Temizlik olarak organik kir ve leke sökücüler kullanmakta, müşterilerimizin mekanın dezenfekte edilmesinden sonra kimyasala maruz kalmalarını önlemekteyiz. Kullandığımız standart temizlik makinelerinin yanında buharlı temizleme makinelerimiz hem banyo, WC ve duvarların temizlenmesine tercih edilmektedir.

Hizmetlerimizde ilk şamadan tüm enerjimizle müşterilerimizin dilek ve şikâyetlerine odaklanır, ana iş akışımızı bu standartta belirler ve kalan işlerimizi de buna göre değerlendiririz. İdari ekibinden temizlik personellerine kadar Sera Hijyen bünyesinde çalışan tüm personellerimiz titiz, güler yüzlü, güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Eskişehir’in her noktasına detaylı temizlik hizmetini ulaştıran firmamız, halı ve koltuk temizliğinde Alman teknolojisinin en kaliteli ürünlerini kullanarak en derinlerdeki tozlara, kirlere bile ulaşabilmektedir.

Sera Hijyen Temizlik İletişim Bilgileri

Gsm: 0532 055 38 26

Belgelerimiz

Footer Üst